Mistrzostwa Polski U-21, Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzieżowców w Karate Olimpijskim - Poznań, 7.11.2020 r.


zawody

Szanowni Państwo,

W dniu 7.11.2020 r. w Poznaniu na Hali Dydaktyczno-Sportowej AWF (Ul. Królowej Jadwigi 27/39 61-001 Poznań) odbędą się Mistrzostwa Polski U-21, Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzieżowców w Karate Olimpijskim. W załączeniu znajdą Państwo informator oraz formularz zgłoszeniowy. Wszystkich chętnych spełniających wymogi regulaminu zapraszamy do udziału w tych zawodach. Wyniki zamieszczamy na dole posta.
 INFORMATORFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
PLAKAT MP karate U21 7-8.11.2020
WYNIKI:
Juniorki:
I. Kumite
-48kg
1. Małgorzata Biegańska  WKSA Budokan Wrocław,
2. Nikola Kozłowska  KKS Tora Legnica,
3. Paulina Kurowska  ŁKKS łódź,
3. Karolina Kukawka  Obornicki KK.
-53kg
1. Aleksandra Bartoszewska  LKS Zarzewie Prudnik,
2. Wiktoria Lewandowska  KK Tiger Zaniemyśl,
3. Aleksandra Klimik  KKS Lębork,
3. Aleksandra Świątek  KK Tiger Zaniemyśl.
- 59kg
1. Milena Urbanik  WKSA Budokan Wrocław,
2. Zuzanna Bernaciak  KKiR Sonkei Gdańsk,
3. Iga Bewicz  Andrex Elbląg,
3. Anita Białecka  UKS Grot Chynów.
+59kg
1. Julita Daniszewska  KKiR Sonkei Gdańsk,
2. Wiktoria Kulińska  KK Kaisho Białystok,
3. Zofia Malińska  KK Kamikaze Szczecin,
3. Natalia Siwicka  KK Kaisho Białystok.
II. Kata
1. Aleksandra Bartoszewska LKS Zarzewie Prudnik,
2. Bernadeta Kuleczka  KKS Inochi Gniezno,
3. Wiktoria Lewandowska  KK Tiger Zaniemyśl,
3. Aleksandra Prachnio  KK Kamikaze Szczecin.
Juniorzy:
I. Kumite
-55kg
1. Arkadiusz Kwaśniewski  Obornicki K Karatedo Shotokan,
2. Kacper Biadała  Obornicki K Karatedo Shotokan,
3. Hubert Karaś  KK Inari Leszno,
3. Mateusz Radliński  KK Champion-team Łódź.
-61kg
1. Bartosz Wojciechowski  KK Champion-team Łódź,
2. Kacper Rodak  Obornicki K Karatedo Shotokan,
3. Marek Gontarski  KKiR Sonkei Gdańsk,
3. Marcin Długozima  KK Kaisho Białystok.
-68kg
1. Michał Florczak  Pleszewski KK,
2. Jakub Krysiak  KK Champion-team Łódź,
3. Jakub Orłowski  KKiR Sonkei Gdańsk,
3. Korneliusz Janeczek  KK Kamikaze Szczecin.
-76kg
1. Hubert Judycki  KKS Lębork,
2. Nikodem Januszak  Obornicki K Karatedo Shotokan,
3. Paweł Zajkowski  KK Kaisho Białystok,
3. Hubert Harasimczuk   Białostocki KK.
+76kg
1. Mikołaj Winkel  MUKS Dynamic Poznań,
2. Jan German  KK Bushi-do Bydgoszcz,
3. Jakub Tęgi  KK Inari Leszno,
3. Paweł Spychalski
II. Kata
1. Kacper Rodak  Obornicki K Karatedo Shotokan,
2. Kacper Biadała  Obornicki K Karatedo Shotokan,
3. Gracjan Maciejewski Obornicki K Karatedo Shotokan,
3. Patryk Dul  WKSA Budokan Wrocław
Juniorki Młodsze:
I. Kumite
-47kg
1. Weronika Reclaw  KKS Lębork,
2. Weronika Kawicka KK Tiger Zaniemyśl,
3. Julia Brzostowska  SSS Fighter Suchy Las,
3. Wiktoria Krystek  KS Shindo Cieszyn.
-54kg
1. Katarzyna Lewandowska  KK Tiger Zaniemyśl,
2. Dominika Kawicka  KK Tiger Zaniemyśl,
3. Anna Mocarska  KK Kaisho Białystok,
3. Agnieszka Chałus  KK Kaisho Białystok.
+54kg
1. Kornelia Zubek  KKiR Sonkei Gdańsk,
2. Natasza Cichoszewska  KK Surem Rawicz,
3. Julia Busłowska   Białostocki KK
3. Tamara Kępska  UKS Hitotsu Ostrzeszów.
II. Kata
1. Monika Dmytruszyńska Obornicki KKaratedo Shotokan,
2. Kinga Pyra  KK Tiger Zaniemyśl,
3. Wiktoria Nowak  KK Bushi-do Bydgoszcz,
3. Oliwia Momot  SSK Shobu-kan Stargard
Juniorzy Młodsi:
I. Kumite
-52kg
1. Bohdan Nedilko  WKSA Budokan Wrocław,
2. Michał Talaga  KKS Krapkowice,
3. Igor Zagożdżan  KKS Lębork,
3. Marek Maj  KK Samuraj Szczecin.
-57kg
1. Mateusz Domurad  KKiR Sonkei Gdańsk,
2. Miłosz Dyrdul  KK Bushi-do Bydgoszcz,
3. Grzegorz Maksymiak  KK Kamikaze Szczecin,
3. Aleksander Opas  WKSA Budokan Wrocław.
-63kg
1. Radosław Maciak  KK Bushi-do Bydgoszcz,
2. Kacper Gąsiorek  KK Harasuto Łódź,
3. Dominik Klemczak MUKS Dynamic Poznań,
3. Piotr Iwaszkiewicz  WKSA Budokan Wrocław.
-70kg
1. Jan Laskowski  Obornicki KKaratedo Shotokan,
2. Wojciech Nowak  KKS Krapkoowice,
3. Bartosz Czyż  KS Shindo Cieszyn,
3. Miłosz Piekarski KK Bodaikan Szczecin.
+70kg
1. Kacper Jarema  WKSA Budokan Wrocław,
2. Paweł Kiryluk  Białostocki KK,
3. Kacper Twaróg  KS Hinode Lublin,
3. Jakub Balewicz  KK Bodaikan Szczecin.
II. Kata
1. Wojciech Niedziela  MUKS Dynamic Poznań,
2. Michał Talaga  KKS Krapkowice,
3. Oskar Prusinowski  MUKS Dynamic Poznań,
3. Bohdan Nedilko  WKSA Budokan Wrocław.