Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Strefy Północnej – 18.05.2019 r. Szczecin

07-05-2019przez admin

zawody

Szanowni Państwo,

Polski Związek Karate serdecznie zaprasza Państwa do udziału w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate – Strefa Północna które odbędą się 18.05.2019 r. w Szczecinie. Zawody obejmują trzy województwa – warmińsko-mazurskie, pomorskie i zachodniopomorskie. Będą to trzecie z kolei zawody z tej serii. Pierwsze odbyły się w Poznaniu, dla strefy zachodniej, drugie odbędą się w Łodzi dla strefy wschodniej, a pod koniec miesiąca odbędą się kolejne w Legnicy dla strefy południowej. Przypominamy, że wszyscy zawodnicy muszą mieć ważne licencje zawodnicze a kluby aktualne licencje klubowe. Ponadto zawodnicy muszą mieć odpowiednie stopnie potwierdzone certyfikatem Związku. Wszelkie informacje znajdą Państwo w załączonym poniżej pliku.

Regulamin_MMMWyniki_MMM